Czy potrzebujesz wedding plannera przy organizacji swojego ślubu?

Czy przyda nam się wedding plannera przy organizacji ślubu? To pytanie, które pojawia się bardzo często. Jaka będzie odpowiedź na to pytanie? Czy faktycznie przyda nam się pomoc wedding plannera? A może jednak powinniśmy zdecydować się na samodzielną organizację ślubu? Sprawdzamy!

Kim jest wedding planner?

Można śmiało stwierdzić, że wedding planner to odpowiedź na rosnące oczekiwania par, które miały przed sobą organizację ślubu. Nie każda z nich ma czas na samodzielne działania, czy też na tyle cierpliwości i wiedzy, by sprawnie przebrnąć przez wybór poszczególnych usługodawców. Problem ten może rozwiązać właśnie wedding planner.

Z kim dokładnie mamy do czynienia? Wedding planner to po prostu organizator ślubny, czy też konsultant ślubny, który jest w stanie przejąć na siebie wszystkie zadania związane z przygotowaniem ślubu lub ich częścią. Wszystko to robi oczywiście zgodnie z oczekiwaniami młodej pary, więc ostatecznie i tak mamy szansę na ślub marzeń.

Katarzyna Michalska – wedding planner podczas organizacji ślubu i wesela

Usługi wedding plannera – czym dokładnie może się zająć?

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, wedding planner jest w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie lub przejąć na siebie część zadań związanych z organizacją ślubu. O jego dokładnym zakresie usług zdecydujemy my, ale warto wiedzieć, że mamy do czynienia z fachowcem, który jest w stanie zająć się wieloma różnymi zadaniami.

O czym dokładnie mowa? Przede wszystkim to właśnie wedding planner może zająć się wyborem kościoła/urzędu stanu cywilnego, dekoracjami, wyborem samochodu ślubnego, czy nawet sali weselnej. Chętnie także zajmie się wyborem kwiaciarni, fotografa, czy kamerzysty.

Usługi wedding plannera – przydadzą się, czy nie?

Bazując na tym, co udało się ustalić, widać, że usługi wedding plannera są opcją wartą uwagi. Jednak to, czy zdecydujemy się skorzystać z jego usług, zależy od nas, jak również od tego, czy mamy czas i chęci do organizacji ślubu we własnym zakresie. Jeśli wolimy, by ktoś bardziej doświadczony zajął się formalnościami, to jak najbardziej jego usługi będą dobrym wyborem.