Najpiękniejsze miejsca na wesele na Lubelszczyźnie

Organizacja wesela skłania do tego, by rozejrzeć się za idealnym miejscem na przyjęcie. Na Lubelszczyźnie wcale nie będzie to takie proste, ponieważ jest wiele pięknych miejsc, które warto wziąć pod uwagę. Mimo tego i tak znajdzie się kilka, które wyróżniają się na tle pozostałych i poniżej prezentuje najpiękniejsze z nich! Zapoznajcie się z koniecznie z listą polecane sale weselne – Lublin i okolice!

Osada Leśna Doboszówka

Moją pierwszą propozycją jest Osada Leśna, która położona w samym sercu Lasów Janowskich. Od Lublina dzieli ją zaledwie 75 km, więc to niedaleki dystans i można go bardzo szybko pokonać. W samej Osadzie panuje iście sielski klimat, więc na pewno będzie to dobra opcja dla osób, które myślą o kameralnym przyjęciu w stylu rustykalnym, wiejskim, czy nawet boho. Pary do swojej dyspozycji mają stodołę, drewniane domki ze stylowym gankiem, czy nawet przyjazna przestrzeń, która może okazać się też dobrym wyborem na ślub w plenerze.

Siedlisko Jabłonna

Kolejnym miejscem, które warto wziąć pod uwagę, jest Siedlisko Jabłonna. To magiczne miejsce, które od samego Lublina dzieli niecałe 20 km. Na pewno o Siedlisku Jabłonna powinny pomyśleć osoby, które szukają kontaktu z naturą, chcą zaznać sielskiego życia i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Do dyspozycji Młodych Par pozostaje stylowa drewniana stodoła, ale nie tylko. Jeśli okaże się, że ilość gości będzie znacznie większa, to można poprosić również o dostawienie namiotu. Siedlisko Jabłonna również nadaje się na wesele w stylu rustykalnym, czy sielskim, ale również w stylu slow wedding.

Wierzchowiska Golf & Country Club

Wierzchowska Golf & Cuntry Club to miejsce idealne na eleganckie przyjęcie w stylu glamour, jak i na wesele w stylu boho, czy w rustykalnym. Pary do swojej dyspozycji mają zabytkowy pałac Koźmianów, który zaaranżowany jest ze smakiem i starannością. Czeka tutaj również stylowy XIX- wieczny park, pole golfowe, czy stajnia. Takie zagospodarowanie terenu sprawia, że można zapewnić sobie idealne warunki do sesji zdjęciowej, jak również do ślubu w plenerze.